Skład Organów W-MOIIB kadencja V (2018-2022)



OKRĘGOWA RADA IZBY

Mariusz Dobrzeniecki – Przewodniczący Rady

  1. Jarosław Kukliński – Z-ca Przewodniczącego Rady
  2. Janusz Nowak – Z-ca Przewodniczącego Rady
  3. Wiesława Kędzierska-Niemyjska – Skarbnik Rady
  4. Jan Kasprowicz – Z-ca Skarbnika Rady
  5. Marian Zdunek – Sekretarz Rady
  6. Arkadiusz Gniewkowski – Z-ca Sekretarza Rady
  7. Władysław Bielski – członek Prezydium Rady
  8. Kazimierz Nowicki – członek Prezydium Rady
  9. Marek Aleksiejczuk
  10. Andrzej Kierdelewicz
  11. Cezary Kondratowicz
  12. Tomasz Kraweć
  13. Marianna Kwiatkowska
  14. Maciej Nowak
  15. Teresa Siemiątkowska
  16. Anna Szymańska
  17. Paweł Wiśniewski
  18. Jan Żemajtys

OKRĘGOWA KOMISJA KWALIFIKACYJNA

Andrzej Stasiorowski – Przewodniczący

  1. Mariusz Iwanowicz – Zastępca Przewodniczącego
  2. Elżbieta Lasmanowicz – Sekretarz
  3. Jan Chojecki
  4. Wojciech Dobrowolski
  5. Sławomir Dominiczak
  6. Zenon Drabowicz
  7. Janusz Harasymczuk
  8. Zbigniew Kazimierczak
  9. Andrzej Łasiński
  10. Sylwester Rączkiewicz
  11. Wojciech Rudzki
  12. Maciej Staśkiewicz
  13. Krystyna Sterczewska
  14. Jan Szczęsny

OKRĘGOWY SĄD DYSCYPLINARNY

Jacek Zabielski – Przewodniczący 

  1. Mariusz Tomczuk – Zastępca Przewodniczącego
  2. Barbara Pieczyńska – Sekretarz
  3. Michał Anzell
  4. Mieczysław Domińczak
  5. Robert Jurkiewicz
  6. Piotr Krawczyński
  7. Mirosław Milejski
  8. Grażyna Skowrońska
  9. Piotr Wądołowski

OKRĘGOWA KOMISJA REWIZYJNA

Franciszek Mackojć – Przewodniczący  

  1. Sylwia Kierdelewicz – Zastępca Przewodniczącego
  2. Sylwia Tomczuk – Sekretarz
  3. Rafał Lipa
  4. Jerzy Mańkut
  5. Waldemar Matysiak
  6. Przemysław Stadnik

OKRĘGOWY RZECZNIK ODPOWIEDZIALNOŚCI ZAWODOWEJ

Halina Wasilczuk – Rzecznik Koordynator 

  1. Grzegorz Danilewicz
  2. Jan Gruszewski
  3. Marek Kowalczyk
  4. Lilianna Majewska – Farjan
  5. Dariusz Stecki
  6. Waldemar Tomczuk
  7. Dariusz Urbański
  8. Alina Wiśniewska
  9. Jadwiga Żbikowska

DELEGACI NA ZJAZDY KRAJOWE

  1. Władysław Bielski
  2. Mariusz Dobrzeniecki
  3. Jarosław Kukliński
  4. Janusz Nowak
  5. Kazimierz Nowicki
  6. Andrzej Stasiorowski
  7. Marian Zdunek